40 CEWE FOTOKNIH ve finále!

19. 5. 2021 se fotoknihy 20 finalistů z Česka a 20 finalistů ze Slovenska utkali ve velkém online finále o titul Česko-Slovenská CEWE FOTOKNIHA roku. Každý finalista byl vítězem měsíčního kola soutěže a byl vybrán členy VIP poroty. Právě mezi tyto finalisty jsme rozdali nový Peugeot 3008, zájezd do New Yorku, na Kapverdy nebo fotoaparát NIKON Z6 II. Podívejte se na záznam velkého finále.

Kategorie cestování

Inspirujte se knihami finalistů, kteří se letos utkali v kategorii cestování. Nejlepší cestovatelskou CEWE FOTOKNIHOU se stala kniha s názvem „ISLAND – KRAJINA ĽADU A OHŇA“ autorky Veroniky Patalášové, která díky knize vyhrála zájezd pro dva do New Yorku od společnosti BUBO v hodnotě 50 000 Kč.

Kategorie kronika

Právě knihy těchto finalistů se utkaly v kategorii kronika roku. Porotu nakonec okouzlila kronika s názvem „Než přiletěl čáp…“ autorky Michaely Foralové. Ta díky knize vyhrála zájezd pro dva na Kapverdy od společnosti EXIM tours v hodnotě 60 000 Kč.

Kategorie svatba

Inspirujte se knihami finalistů, kteří se utkali v kategorii svatba. VIP porota zvolila jako nejlepší svatební CEWE FOTOKNIHU knihu s názvem „Lišácká svatba“ paní Simony Fuchsové. Společně s manželem tak vyhráli týdenní pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu pro dva v Salzburgu od centrály Tourismus Salzburg GmbH v hodnotě 30 000 Kč.

Kategorie nejkreativnější CEWE FOTOKNIHA

Do této kategorie bylo zařezeno všech 40 knih z výše uvedených kategorií. Vítězem nejkreativnější CEWE FOTOKNIHY roku se nakonec stal pan Ondřej Pistora s knihou „Tvůj příběh – Kristián“ a vyhrál skleněnou trofej a poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnotě 13 000 Kč od společnosti CEWE.

Kategorie nejlepší fotografie v knize

V této kategorii soutěžily všechny finálové knihy. Renomovaní fotografové vybrali CEWE FOTOKNIHU s názvem „10 sekúnd, minút, hodín, rokov“. Pan Marian Kuric tak díky své knize vyhrál revoluční full frame bezzrcadlovka Nikon Z6 s objektivem 24-70mm f/4.

Absolutní vítěz soutěže

Absolutní vítěz soutěže Česko-Slovenská CEWE FOTOKNIHA byl zvolen všemi členy VIP poroty a mohl jím být kdokoliv ze 40 finalistů. Porotu si ale jednoznačně získal pan Ondřej Pistora s knihou „Tvůj příběh – Kristián“. Pan Pistora tak získal titul Česko-Slovenská CEWE FOTOKNIHA roku a vyhrál nový Peugeot 3008 od společnost Federal Cars, Peugeot a CEWE. Podívejte se, jak to všechno probíhalo.