Finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku máme za sebou!

Finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku máme za
sebou!

19. 5. 2021 proběhlo naše první velké finále prostřednictvím online přenosu. Celé finále bylo plné pozitivních emocí a my si to s vámi neskutečně užili. Všechny ceny v celkové hodnotě 1,5 milionu korun od nás a našich partnerů už mají konečně svého majitele. Zajímá vás, kdo vyhrál?

Do 9. ročníku soutěže Česko-Slovenská CEWE FOTOKNIHA roku bylo přihlášeno 4 404 fotoknih, ze kterých vybrala VIP porota 40 fotoknih, které postoupily do finále. Vše se odehrálo 19. 5. 2021 v 18 hodin. V rámci bohatého programu finále soutěže zvolila VIP porota nejprve vítěze jednotlivých kategorií a pak i absolutního vítěze celé soutěže.

 Absolutní vítěz 9. ročníku

soutěže CEWE FOTOKNIHA roku


Personalizovaná fotokniha, aneb Kristián hrdinou ve svém vlastním příběhu.

Čtením příběhu se Kristián ocitne v magickém světě, kde se setká s bytostmi ztělesňujícími vlastnosti a pocity, které ho v životě neminou. Formou zažitých mouder pak dostává návod, jak se k nim stavět. V roli hlavního hrdiny je postaven před zodpovědný úkol, čelí nástrahám a poznává sílu přátelství. I v našem příběhu samozřejmě zvítězí dobro nad zlem. Odvaha, Láska, Pokora, Rozvážnost, Spravedlnost, Naděje a Pravda budou mít opět navrch proti Strachu, Hněvu, Zlobě, Závisti, Lži a Lenosti.

Nový ročník

Nový ročník

Tímto ročníkem rozhodně nekončíme. Už teď připravujeme další ročník soutěže. Zamyslete se, s jakou knihou chcete vyhrát další ročník a pojďte do toho společně s námi. Každý má šanci na výhru. Sledujte náš web, ať vám spuštění dalšího ročníku neuteče. Těšíme se na všechny vaše knihy.

Díky knihám přihlášeným do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku věnujeme na charitu:

Partneři soutěže

Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie

Objednejte si CEWE FOTOKNIHU