Finále súťaže CEWE FOTOKNIHA roka je za nami!

Finále súťaže CEWE FOTOKNIHA roka je za nami!

19. mája 2021 sme usporiadali naše prvé veľké finále prostredníctvom online prenosu. Celé finále bolo plné pozitívnych emócií a výborne sme sa bavili. Všetky ceny v celkovej hodnote viac ako 32 000 € od nás a našich partnerov konečne našli svojho majiteľa. Zaujíma vás, kto vyhral?

Do 9. ročníka Česko-Slovenskej súťaže CEWE FOTOKNIHA roka bolo prihlásených 4 404 fotokníh, z ktorých VIP porota vybrala 40 fotokníh, ktoré postúpili do finále. Všetko sa to odohralo 19. mája 2021 o 18.00 hod. Počas bohatého programu finálového večera súťaže vybrala VIP porota najprv víťazov jednotlivých kategórií, a potom celkového víťaza celej súťaže.

 Absolútny víťaz 9. ročníka

súťaže CEWE FOTOKNIHA roka


Personalizovaná fotokniha, aneb Kristián hrdinou ve svém vlastním příběhu.

Čtením příběhu se Kristián ocitne v magickém světě, kde se setká s bytostmi ztělesňujícími vlastnosti a pocity, které ho v životě neminou. Formou zažitých mouder pak dostává návod, jak se k nim stavět. V roli hlavního hrdiny je postaven před zodpovědný úkol, čelí nástrahám a poznává sílu přátelství. I v našem příběhu samozřejmě zvítězí dobro nad zlem. Odvaha, Láska, Pokora, Rozvážnost, Spravedlnost, Naděje a Pravda budou mít opět navrch proti Strachu, Hněvu, Zlobě, Závisti, Lži a Lenosti.

Vďaka knihám prihláseným do súťaže CEWE FOTOKNIHA roka venujeme neziskovým organizáciám

Partneri súťaže

Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie
Cena kategorie

Objednajte si CEWE FOTOKNIHU